ظرفیت باتری آیفون ۷ پلاس

ظرفیت باتری آیفون ۷ پلاس و مقایسه آن با سری های قبل

با توجه ظرفیت باتری آیفون ۷ پلاس به راحتی می توانید یک روز کامل را با یک بار شارژ بگذرانید.

اپل وعده بهبود باتری آیفون ۷ پلاس را می دهد و ادعا می کند که عمر باتری این گوشی  یک ساعت بیشتر از آیفون 6S پلاس می باشد. به گفته این شرکت عمر باتری به طور خودکار دو ساعت برای آیفون 7 بیشتر از آیفون 6S می باشد، در صورتی در عمل به این صورت نیست و برای استفاده بهتر از تلفن همراه خود بهتر است به سمت خرید از سری پلاس روی آورید، همچنین می توانید به جای استفاده از آیفون 7 از iPhone 6S استفاده کنید.

در حالی که اپل هیچگاه ظرفیت باتری تلفن های خود را فاش نمی کند، کاربران با تب و تاب این موضوع را جست و جو می کنند و به نظر می رسد آیفون ۷ پلاس دارای یک باتری با قدرت 2900 میلی آمپری است. این مقدار در آیفون 6S پلاس 2750 میلی آمپر می باشد، بنابراین با حذف درگاه هدفون فضای کمی را در درون گوشی ایجاد کند.

تأثیر پردازنده در ظرفیت باتری آیفون ۷ پلاس :

این موضوع فقط شامل افزایش در اندازه باتری نیست، بلکه موارد دیگری در آیفون ۷ پلاس بیشتر از قبل می باشد، برای مثال می توان به تراشه A10 Fusion اشاره کرد که دارای دو هسته کم مصرف و دو هسته پرقدرت است. هسته های کم مصرف وظایف اصلی مانند مرور وب و ایمیل را در حالی که انرژی کمتری مصرف می کنند انجام می دهند و در هنگام تماشا کردن یک بازی یا یک فیلم HD ، انرژی بیشتری باتری مورد نیاز نیست. البته این مسئله تأثیر مشخصی بر باتری ندارد، اما به طور قطع عمر باتری آیفون ۷ پلاس بهبود یافته است.

خوشبختانه طی یک روز کامل با استفاده نسبتاً سنگین از گوشی هنوز باتری دوام دارد، این موارد عبارتند از:

  1. بیش از یک ساعت بازی
  2. چند ساعت پخش Spotify
  3. فعالیت رسانه های اجتماعی
  4. ایمیل معمولی
  5. زمان معمولی استفاده از دوربین

این بررسی همگام با رقابت پرچمداران اندرویدی است، که با استفاده کامل از معیار عملکرد روز باتری آیفون ۷ پلاس در یک روز کامل سنجیده شده است.

ظرفیت باتری آیفون ۷ پلاس

چگونه عمر باتری را با مصرف بهینه افزایش دهیم ؟

در بررسی های که داشتیم با استفاده بهینه تر از باتری آیفون ۷ پلاس توانستیم حدود 30درصد تخلیه آن را کاهش دهیم و باتری را تا شب بدون نیاز به شارژ نگه داریم. البته در طول یک شب تا صبح بدون اینکه مصرفی داشته باشیم باتری تخلیه چهار درصدی داشت، به این معنی که حداقل می توانیم صبح روز بعد، قبل از نیاز به شارژر به میز کار خود برسیم. در مدت زمان بررسی باتری آیفون ۷ پلاس ، شاهد عملکرد قابل توجهی در عملکرد باتری نسبت به نسخه قبلی خود نبودیم، اما کسانی که به دنبال ارتقا از آیفون 6 پلاس (یا هر آیفون قدیمی تر) هستند، خوشحال می شوند که فبلت جدید آیفون را امتحان کنند.

رابط کاربری در این گوشی جدید راحت تر و بهتر است.

به احتمال زیاد، کاربر نیاز دارد هر شب آیفون ۷ پلاس را شارژ کند، زیرا مطمئناً با وجود نرم افزارها تخلیه باتری صورت خواهد گرفت و شارژ شدن نسخه های برتر از سرعت خیلی بالایی برخوردار نیستند و در سری های جدید نشانه ای از شارژ سریع وجود ندارد.

طول عمر باتری آیفون ۷ پلاس :

کاربر می تواند مصرف باری خود را کم کند.

در سیستم عامل ای او اس حالت کم مصرفی برای اپل هایی با iOS 9 معرفی کرده است.

این حالت به شما کمک می کند تا از آخرین میزان شارژ باتری خود نهایت استفاده را ببرید.

باتری کمتر از بیست درصد باتری آیفون ۷ پلاس باعث می شود که حالت صرفه جویی در مصرف برق به صورت خودکار فعال شود.

همچنین کاربر می تواند این کار را از منوی تنظیمات و به صورت دستی انجام دهد.

برای انجام تنظیمات لو باتری آیفون می توانید به سایت باتری بازار مراجعه نمایید.

تجربه خود را در مورد ظرفیت باتری آیفون ۷ پلاس خود با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا