معرفی کمپانی باتری UniEnergy یا UET

کمپانی باتری UniEnergy در سطح جهان در بین کمپانی های تولید باتری های غیر لیتیومی شهرت جالبی دارد. بر اساس این شهرت جایگاه چهارم جهانی از منظر تولید باتری غیر لیتیوم در اختیار این کمپانی قرار گرفته است.

کمپانی UniEnergy که با نام صنایع UET نیز شناخته می شود، در زمینه های مختلف تجاری و صنعتی فعالیت دارد. بیشترین فعالیت های این شرکت بزرگ، به سبب ایده پردازی های کلان، معمولا بیشتر در سطح کلان نیز رخ می دهد. در واقع این شرکت را باید یکی از مجموعه هایی معرفی کرد که به شدت روی راه حل های انرژی در مقیاس کلان مانور داده است.

اگرچه که اطلاعات جامعی از برخی فعالیت های جزئی شرکت UET وجود ندارد، اما ما در این بخش سعی داریم در حد مختصر به شناخت این کمپانی و فعالیت های عمده آن بپردازیم.

کمپانی باتری UniEnergy

معرفی اجمالی کمپانی باتری UniEnergy

شرکت UET در سال  2012 تاسیس شده است. این کمپانی در ایالت متحده در واشنگتن قرار دارد. دکتر گری یانگ و دکتر لیو لی از موسسان این شرکت شناخته می شوند.

ارائه راه حل های ذخیره انرژی در سطح و مقیاس کلان، ارائه سطح کلانی از واحد مگا وات برای برنامه های تجاری- صنعتی و ساخت میکرو شبکه از تسهیلات این کمپانی در جهان محسوب می شود.

علت اصلی تاسیس کمپانی UET، گسترش فرمول جدیدی از الکترولیت وانادویم است که توسط موسسان آن اختراع شده است. به این معنا که این دو فرد به منظور گسترش طرح خود در حوزه تجاری و منافع عام، اقدام به تاسیس این کمپانی بزرگ کرده اند.

در واقع بنابر گزارشات موجود در منابع مختلف، موارد مورد ارائه کمپانی باتری UniEnergy در کنار هم موضوعات زیر را رقم می زند:

 • ارائه راه حل هایی با استفاده از الکترولیت با دو برابر چگالی رایج
 • افزایش ظرفیت انرژی در سطح کلان
 • ایجاد دامنه های عملیاتی وسیع تر با استفاده از وانادیوم معمولی

در حقیقت نکته اصلی فعالیت های شرکت UET در این است به عنوان بزرگترین تولید کننده باتری های ردوکس وانادیوم شناخته می شود. چنین شهرتی در نزد اکثر متخصصان حوزه انرژی و باتری به طور واضح روشن است.

فراهم کردن قابلیت های بحرانی مهم برای تولید انرژی بالا و استفاده از انرژی پایدار، موضوعی است که UET را بسیار قدرتمند جلوه می دهد.

جالب است در بین متخصصان حوزه انرژی، وقتی صحبت از باتری های غول پیکر نیز به میان می آید، شرکت UniEnergy در بیشتر مواقع در کنار شرکت های کلان و قدرتمند نامش وجود دارد. از همین رو برخی این کمپانی را با نام شرکت باتری های غول پیکر می شناسند.

کمپانی باتری UniEnergy و باتیر غول

فناوری های رایج در UniEnergy

بنابر گزارش منابع مرتبط با کمپانی باتری UniEnergy یا UET، پلتفرم اساسی این شرکت بر پایه تولید باتری به منظور ذخیره انرژی الکتریکی در سطح های ویژه و بزرگ است.

استفاده از الکترولیت های مایع برای ذخیره سازی به عنوان روش عمده شرکت UET امکانات فراونی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.  موارد زیر در قالب:

 1. امکان تولید در قالب تجدید پذیر بودن باتری
 2. امکان تنظیم فشار و جریان
 3. امکان تنظیم فرکانس های لازم برای فعالیت های گوناگون
 4. امکان تنظیم ولتاژ

از عمده ترین خدمات این شرکت به مشتریانش محسوب می شود.

درجه صنعتی از منظر جهانی

به گفته سایت رسمی کمپانی باتری UniEnergy این شرکت از نظر صنعتی و توانایی دارای درجات زیر است:

 1. دارنده گواهینامه CE و گواهینامه UL با تایید رسمی از مراکز معتبر
 2. دارای ظرفیت تولید بدون هیچ گونه محو شدگی
 3. دارای ظرفیت تولید یک گیگا وات بر ساعت بر اساس سیکل های محاسبه شد

کمپانی باتری UniEnergy و عدم محو شدگی

درجه انعطاف پذیری و مقاومت محصولات

به گفته سایت رسمی شرکت UET محصولات این شرکت همانند کشتی های پر و آماده حرکت هستند.

 • پاسخ در مدت زمانی به اندازه میکرو ثانیه
 • فشردگی و جمع و جور بودن محصولات
 • قابلیت خنک سازی
 • دارای بایپس بدون نشتی
 • قابلیت افزایش سری DC محصولات تا 1500 ولت

از جمله ویژگی محصولات UET است.

دارنده درجه ایمنی و سبز

با توجه به گزارشات گوناگون از منابع مختلف و همچنین سایت رسمی کمپانی باتری UniEnergy یا UET، این کمپانی به دلیل سبز بودن و ایمن بودن نیز معروف است.

 • امکان بازیافت خالص محصولات
 • امکان غیر فرار بودن از لحاظ حرارت
 • غیر قابل اشتعال بودن محصولات
 • ضد سیل بودن یا توانایی ماندن زیر آب تا سقف 1.4 متر برای محصولات خرد و کلان

دلایل و ویژگی های کارشناسی شده از منظر ایمنی و انرژی سبز برای شرکت UET محسوب می شود.

کمپانی باتری UniEnergy سازنده باتری های بزرگ

و در آخر…

کمپانی باتری UniEnergy به عنوان یکی از شرکت هایی شناخته می شود که شاخصه کار عمیق در سیستم کاری آن ها به طور واضح مشخص است. داشتن رکورد ذخیره سازی انرژی از میزان 100 کیلو وات به میزان 10 مگا وات، یکی از دلایلی است که این کمپانی را مطرح می کند. در واقع هر کجا که در بین متخصصین حوزه انرژی و باتری صحبت از باتری های غول پیکر و کلان می شود، کمپانی UniEnergy نقش ویژه ای را ایفا می کند.

شرکت UET را اگر بخواهیم در یک جمله یا عبارت معرفی کنیم، باید آن را شرکتی بنامیم که بر پایه تحقیقات علمی توانسته است در قالب یک فرآیند عمیق خود را معرفی کند. در حقیقت همانطور که اشاره شد، کمپانی UniEnergy محصول ارائه طرحی کارآمد توسط دو مختصص در زمینه باتری است که در حال حاضر در سطحی کلان خود را نشان داده اند.

منبع: uetechnologies  pitchbook thomasnet

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا