شرکت تولیدی برنا باتری

شرکت برنا باتری با قدمت بالا و خط و مشی های منحصر

شرکت برنا باتری یکی دیگر از شرکت های داخلی تولید کنندگان باتری است که انواع باتری خودرو را تولید می کند. این شرکت تولیدی برای اولین بار در سال 1369 و در دوره ای که کمبود شدید باتری در کشور احساس می شد، تاسیس گردید که در سال 1373 به صورت رسمی به بهره برداری رسید.

خط و مشی شرکت برنا باتری در ارتباط با امور کیفی :

پس از سال ها این شرکت به عنوان یکی از شرکت هایی که نقش اساسی و مستمر را در تأمین نیازهای داخلی و خارجی به باتری خودرو کوشید و با کمک تکنولوژی، دانش فنی و رضایت مشتریان عملکرد خود را روز به روز بهبود ببخشد و این سه را اساس عملکرد خود قرار دهد. یکی دیگر از کارهایی که این شرکت انجام داد، ارائه ضمانت در مورد کیفیت باتری هایی که تولید می کرد بود، زیرا تمامی باتری های تولیدی شرکت برنا باتری بر اساس معیارها و موازنه های کیفی عرضه شده اند و تمامی استانداردهای موجود در شرکت و پارامترهای مدرن ملی و بین المللی را در امر تولید رعایت کرده اند. به همین علت این باتری ها دارای کیفیت بالایی بوده و رضایت مشتری و مصرف کننده را کسب کرده است.

شرکت برنا باتری

هدف ها و چشم اندازهای آتی برنا باتری :

یکی از اهداف مهمی که شرکت برنا باتری دنبال می کند ارائه و تولید محصولات و باتری های با کیفیت است، که با توجه به حجم بالای تقاضا در سر تا سر کشور به آن دست پیدا کرده و واحد های تولیدی خود را افزایش داده است و امروزه كارخانجات تولیدی برنا باتری در اصفهان به يک مجتمع برزگ صنعتی ارزشمند تبدیل شده است که انواع باتری خودرو را تولید کرده و در سراسر کشور به بازار ارائه می دهد.

معرفی محصولات شرکت برنا باتری :

شما می توانید محصولات برنا باتری را در سرتاسر کشور از نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش آن تهیه کنید، که این موضوع رضایت مشتریان را به دنبال داشته است. یکی از محصولات این مجموعه صنعتی با برند سحر به فروش می رسد و در آمپرهای متفاوتی از جمله باتری های خودرو سبک و سنگین در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش برنا باتری :

باتری های برنا باتری با ضمانت 14 ماهه تعویض رایگان در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان قرار می گیرد و تنها کافی است شما آن را از نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش تهیه کنید. شما می توانید برای آشنایی با محصولات سپاهان باتری اصفهان نیز به مجله اینترنتی باتری بازار مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا