شرکت دورنا باتری ارس

دورنا باتری ارس تولید کننده باتری خودرو سنگین و سبک

شرکت دورنا باتری ارس از تولید کنندگان باتری خودرو در داخل کشور است که در سال 1392 به بهره برداری رسید و فعالیت خود را در زمینی به مساحت بیش از 12000 هزار متر مربع، در فاز 2 منطقه آزاد تجاری – صنعتی ارس شروع کرد. این مجموعه با کمک منطقه آزاد ارس با هدف صادرات محصولات خود به کشورهای خارجی فعالیت خود را در سال 1393 رسماً آغاز کرد.

شرکت دورنا باتری ارس

شرکت فوق برای اینکه بتواند به اهداف خود دست پیدا کند و محصولات با کیفیتی را ارائه دهد، با کمک مهندسین مجرب و دستگاهای تمام اتوماتیک به تولید انواع باتری های استارتری، مناسب انواع خودرو در نمونه های سیلد و اسیدی و باتری های مناسب برای خودروهای سنگین نمود. این کارخانه دارای اهداف متعددی است که برخی از آن ها عبارتند از :

  1. دستیابی به آخرین تکنولوژی روز دنیا
  2. رضایت مندی مشتریان
  3. رقابت با محصولات با کیفیت خارجی

به منظور دست یابی به این اهداف، شرکت دورنا باتری ارس سعی در تولید باتری هایی طبق استانداردهای بین المللی کرد.

مواد اولیه محصولات دورنا باتری :

این کارخانه برای تولید محصولات یخود علاوه بر استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا و بهره مندی از روش Expand Metal در عرصه رقابت کارخانجات معتبر خارجی و بازارهای داخلی وارد شود. محصولات این کارخانه با کمک صفحات یا پلیت های با کیفیت ساخته شده است؛ اما در این راستا نمی توان تأثیر کادر مجرب و دستگاه های تازه و به روز و برخورداری از تکنولوژی های مفید به همراه مدیریت خوب را نادیده گرفت.

شرکت دورنا باتری ارس

برندهای مختلف شرکت دورنا باتری ارس :

این شرکت باکمک نیروی کارامد و تکنولوژی روز دنیا با برندهای مختلفی کار می کند، که عبارتند :

  • ارس
  • پوشیتا
  • نوبل

محصولات این شرکت شامل انواع باتری های خودرو سنگین و سبک است، که به صورت تخصصی و کاملاً معتبر تولید شده و به کمک بخش بازرگانی این شرکت در بازارهای خارجی و داخلی توزیع می شود. آدرس این مجموعه تبریز، دروازه تهران، سه راهی ولیعصر، برج سینا، طبقه 9 می باشد که مدیر عامل آن مصطفی یک رنگ می باشد. برای آشنایی با برندهای دیگر باتری خودرو ایرانی به مجله باتری بازار مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا