معرفی کمپانی باتری Enerox

کمپانی باتری Enerox به عنوان یک سازمان والد و برتر با جایگاه سوم جهانی در تولید باتری محسوب می شود. جایگاه مذکور این کمپانی در دسته برترین شرکت های تولید کننده باتری های غیر لیتیوم یون است. در واقع CellCube را باید شرکت اصلی مجموعه کمپانی های GmbH Enerox معرفی کرد که در حقیقت به همیت سبب به اینروکس عنوان والد سازمانی داده شده است.

باتری ای ردوکس وانادیویم از جمله باتری های تولید کمپانی CellCube به حساب می آید. این شرکت نه تنها در زمینه ذخیره انرژی، بلکه در سطوح گسترده ای از جهان انرژی از جمله شبکه سازی، نیروگاه و غیره فعالیت های ویژه در جای جای جهان دارد.

در این بخش ما قصد داریم به بررسی کمپانی بزرگ Enerox و زیرمجموعه آن CellCube بپردازیم. باید توجه داشته باشید که هر دو این نام ها یکی هستند اما به زعم برخی فعالیت های ویژه، گاها از یکدیگر تفکیک می شود.

کمپانی باتری Enerox

معرفی اجمالی کمپانی باتری Enerox

ذخیره سازی شبکه و میکرو شبکه، ذخیره سازی بدون استفاده از شبکه برای خورشید و باد، جایگزینی نیروگاه دیزل، ایجاد انرژی پشتیبان، کشاورزی، ایستگاه های شارژ وسایل نقیله الکتریکی، کارخانه های صنعتی، ساختمان های اداری و تامین منابع برق اضطراری از جمله فعالیت های عمده Enerox محسوب می شود.

سوای از موارد بالا، تولید کننده اولیه وانادیون و ارائه دهنده راه حل تولید با مالکیت دارایی های درجه یک در آفریقای جنونی و حل مشکلات ذخیره انرژی دستاوردهایی است که با توجه به آنها کمپانی باتری Enerox شناخته می شود.

موستانگ انرژی، یکی از کمپانی هایی است که خود را مفتخر به همکاری با Enerox می داند. به همین سبب در زمینه های گوناگونی از این شرکت، سرمایه گذاری کرده است.

جالب است بدانید همکاری مشارکتی و دستیابی به سودهای غیر مستقیم از طریق تولید محلول های ذخیره انرژی در مقیاس های شبکه و میکرو شبکه با استفاده از جریان وانادیوم ردوکس، یکی از مواردی است که موستانگ و Enerox را کنار هم نگه داشته است.

همچنین لازم است بدانید با تمام تفاسیری که گفته شد، Enerox در سایت رسمی خود با نام CellCube نیز مدعی رهبری صنعت در بخش ذخیره انرژی است. بیایید در ادامه به صحت این ادعا بپردازیم گرچه که تا بخش زیادی از این امر تا به اینجا اثبات شده است.

کمپانی باتری Enerox و CellCube

Enerox  و CellCube به عنوان رهبران صنعتی در انرژی

با رزومه ای بالغ با 130 نصب وسیع در سراسر جهان، می توان کمپانی باتری Enerox یا  CellCubeرا یکی از بزرگترین رهبران صنعت ذخیره انرژی معرفی کرد.

بر اساس فعالیت های Enerox ثابت شده است که فناوری ذخیره سازی طولانی مدت انرژی و زیر ساخت ها برای استقرار در طیف گسترده ای امکان پذیر است. این طیف شامل موارد زیر می شود:

  • ایجاد بار ظرفیت ذخیره و راه هایی برای بازار جهانی
  • ایجاد پایه قابل تجدید
  • یکپارچه سازی انرژی تجدید پذیر
  • راه حل های کارخانه شبکه میکرو
  • ذخیره سازی خارج از شبکه

در واقع با اتکا بر موارد بالا امکان استفاده های مختلف از باتری EV متعادل، ستون فقرات یا پایه شارژ در کارخانه های صنعتی و موارد دیگر فراهم خواهد شد.

لازم است بدانید تمام آنچه که کمپانی باتری Enerox در قالب CellCube ارائه داده است، حاصل بیش از 15 سال تحقیق و توسعه در زمینه های گوناگون انرژی محسوب می شود. این کمپانی قصد دارد وانادیوم را به عنوان پیشرفته ترین بازار باتری در جهان مطرح کند.

کمپانی باتری Enerox و وانادیوم

Enerox به عنوان یک خط مشی استرتژیک در صنعت انرژی

علاوه بر CellCube یکی دیگر از کمپانی هایی که به تازگی به استراتژی کمپانی والد Enerox پیوسته است، BUSHVELD MINERALS LIMITED نام دارد. این کمپانی همان جریانی است که به سبب آن موستانگ با همکاری با اینروکس افتخار می کند.

نزدیک 50.5 درصد از سهام کمپانی مذکور در اختیار کمپانی باتری Enerox قرار گرفته است. با این حساب که قرار است بالغ بر چندین هزار تن وانادیوم توسط همکاری این کمپانی تولید شود.کمپانی باتری Enerox و نیروگاه

در آخر…

کمپانی باتری Enerox یا به معنای درست سازمان والد و استراتژیک Enerox را باید یکی از برترین شرکت های تولید باتری های غیر لیتیومی در جهان معرفی کرد. بر اساس فعالیت های عمده ای که از سوی این کمپانی به سبب جذب شرکت های بزرگ صورت می گیرد، باید آینده ویروسی آن را بیش از پیش، تصور کرد.

شاید اگر قرار باشد علاوه بر CellCube و Bushveld به شرکتی اشاره کنیم که توانسته است به خوبی با Enerox ارتباط بگیرد، نام موستانگ است که همواره در حال درخشش است.

به منظور گفتن یک عبارت یا جمله در باب شرکت باتری Enerox، باید آن را به عنوان ویروس رشد دهنده در جهان پیشروی باتری دانست.

منبع: cellcube  stockexchange

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا