معرفی کمپانی باتری Gridtential

کمپانی باتری Gridtential یکی از برترین کمپانی ها در زمینه تولید باترهای غیر لیتیومی در جهان محسوب می شود. این شرکت در واقع توانسته است با ارائه یک محصول واحد برای دوچرخه های الکتریکی و وسایل نقایل در سطوح گوناگون، خود را در جهان مطرح کند. همچنین ارائه ویژگی هایی در باتری ها به شکل ایجاد یک ساختار سلول انباشته شده از نقاط قوت و مطرح شونده شرکت Gridtential محسوب می شود. در کنار ایجاد ساختار انباشته شده، ایجاد صفحات ویفر سیلیکونی نیز از دستاوردهای جهانی این کمپانی بزرگ محسوب می شود.

در این بخش ما قصد داریم به بررسی کمپانی Gridtential بپردازیم. جالب است بدانید که این کمپانی از منظر تولید باتری های غیر لیتیوم در رتبه یکم جهانی قرار دارد. فناوری یا تکنولوژی که این کمپانی به منظور عدم استفاده از لیتوم یون در نظر گرفته شده است، فناوری اسید سرب نام دارد که در نوع خود بسیار شناخته شده است.

کمپانی باتری Gridtential

معرفی اجمالی کمپانی باتری Gridtential

شرکت  Gridtential به عنوان یک مرکز انرژی شبکه ای با قدرت پاک و باتری های بهتر شناخته می شود. یکی از شاخصه هایی که این کمپانی را در رتبه یک جهانی قرار داده است، مرتبط با سبز تر بودن، ایمن تر بودن و کم هزینه تر بودن به نسبت شرکت های باتری لیتیوم یون است. کمپانی Gridtential که خود را یک مرکز انرژی تجدید پذیر و سازگار با محیط زیست معرفی کرده، در سانتا کلارا کالیفرنیا قرار داد. این شرکت علاوه بر موهبت قرار داشتن در آمریکا، مبنی بر دلایل عمده دیگری نیز توانسته است خود را در سطح جهانی مطرح کند.

مدل کسب و کار کمپانی باتری Gridtential بر اساس آن چه خودشان شرح داده اند، بر پایه رویکرد صدور مجوز از طریق سرمایه سبک ساخته شده است. در واقع این کمپانی به جای اینکه با شرکای صنف تولید باتری رقابت کند، آن ها را به عنوان شریک تجاری و توسعه در نظر می گیرد. در حقیقت روابط شراکتی و همکاری شرکت Gridtential با سایر شرکت ها، سبب شده است تا به اندازه یک قرن تخصص در حوزه مهندسی در صنایع مختلف برای این کمپانی رقم بخورد.

دستیابی به دانش ذخیره سازی با استفاده از قابلیت های پردازش نیمه هادی برای تولید مدرن باتری با حجم بالا از جمله مواردی است که کمپانی Gridtential در معماری جدید باتری های خود ارائه می دهد.

کمپانی باتری Gridtential و باتری ها

توصیحاتی بیشتر در باب فناوری رایج در کمپانی باتری Gridtential

فناوری باتری دو قطبی Silicon Joule در کمپانی باتری Gridtential با تولید باتری نام آشنا اسید سرب صورت می گیرد. این فناوری می تواند به عنوان یک منبع انرژی قوی، منبع شارژ سریع و بادوام بالا برای انواع وسایل نقیله، خانه و ادارات استفاده شود.

در حقیقت آن چه با نام Silicon Joule® Technology شناخته می شود، مرتبط با تکنیک های پردازش ویفر خورشیدی در معماری جدید دو قطبی باتری ها است. این معماری می تواند به صورت یکپارچه در زیر ساخت های موجود و بازیافت باتری، ادغام شود.

نتیجه ادغام و استفاده از تکنولوژی مذکور، به ایجاد یک پلت فرم فناوری با کارایی بالا، کم هزینه و با سرعتی مقیاس پذیر منجر خواهد شد. این فناوری همچنین می تواند مکانیسم های خرابی را به طور خودکار از بین ببرد و عمر چرخه تولید را افزایش دهد. در واقع نتیجه نهایی استفاده تکنولوژی به دست آمده توسط کمپانی باتری Gridtential، منتهی به عملکرد بهتر نیرو در سطوح اساسی خواهد شد.

جالب است بدانید که شرکت Gridtential یک شرکت نوپای سیلیکون ولی (silicon valley) است که با تیمی متشکل از کارآفرینان زنجیره ای، مدیران با تجربه، مهندسان خلاق و تکنسین های اصلی، اقدام به فعالیت های جهانی می کند. در حقیقت باید فناوری رایج در شرکت Gridtential را مدیون فرهنگ سیاست باز و مستقیم موجود در این کمپانی دانست که سبب شده تا افراد زیادی به شکل گروهی اهداف بلند پروازانه ای را دنبال کنند.

کمپانی باتری Gridtential و سیلیکون

بخشی از برنامه های اجرایی توسط کمپانی Gridtential

کمپانی باتری های Gridtential در سال 2010 الی 2011 تاسیس شده است. این شرکت در حالت اصلی دارای 11 الی 50 پرسنل است که در سطوح مختلفی به شکل نیمه وقت در حال فعالیت هستند.

از برنامه های اجرایی کمپانی باتری Gridtential از سال تاسیس تا کنون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. برنامه های مرتبط با خودرو
  2. برنامه مرتبط با وسایل نقیله شخصی
  3. برنامه های مرتبط با تجهیزات صنعتی
  4. برنامه های مربوط به سیستم ذخیره انرژی در سطح خرده و کلان

به طور کلی این کمپانی در طی برنامه های خود توانسته است مزیت های زیر را در انواع باتری با ظرفیت های 2 الی 48 ولت و نمونه های بزرگ تر بیافریند:

  1. تامین انرژی لازم برای موتور خودرو و تجیهزات آن با هزینه های کمتر
  2. تامین انرژی برای وسایل نقیله ای چون دوچرخه برقی، اسکوتر و غیره با عمر بیش از 5 سال و توان 40 درصد شارژ سریع تر
  3. تامین میلیون ها وسایل صنعتی برقی که برای منازل و محیط های ویژه و خاص استفاده می شود
  4. ساخت سیستم های ذخیره انرژی بدون هیچ گونه خطر در منازل با قیمتی مقرون به صرفه و ارتقای طول عمر این سیستم ها تا 8 الی 10 سال
  5. ایجاد سیستم های رایانش ابری، مخابرات و سایر صنایع در سطوح کلان و ارتقای عمر این سیستم ها تا 10 الی 15 سال

کمپانی باتری Gridtential و فناوری جهانی

در آخر…

کمپانی باتری Gridtential به عنوان رتبه یک جهانی در سطح تولید باتری های غیر لیتیوم محسوب می شود. این کمپانی توانسته است با شریک قائل شدن شرکای رقابتی در صنف خود، خود را به بهترین شکل در جهان معرفی کند. در واقع اگر بخواهیم شرکت Gridtential را در قالب یک عبارت معرفی کنیم، باید آن ها گروهی ترین یا تیمی ترین کمپانی موثر در قرن جدید دانست.

منبع: gridtential linkedin thomasnet

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا