طول عمر باتری اپل واچ را به حداکثر برسانید

آیا شما این روزها به صورت مداوم با اپل واچ خود کار میکنید؟ اپل واچ علاوه بر اعلام ساعت به شما ، سلامتی شما را نیز کنترل میکند و اعلان های تلفن همراه شما را به شما نمایش می دهد. تمام اینها بخشی از امکانات اپل واچ است. بنابراین باتری اپل واچ شما دارای طول عمر مشخصی است ، تقریبا به صورت مفید به شما دو تا سه سال سرویس خواهد داد که بسته به نوع استفاده و نگهداری شما این مدت زمان کمتر و یا بیشتر خواهد بود.

در این مقاله مفید قصد داریم چند راه حل ساده برای به حداکثر رساندن طول عمر باتری اپل واچ به شما آموزش دهیم.

از تجهیزات شارژ اورجینال استفاده کنید

برای اطمینان از عملکرد بهینه برای شارژ اپل واچ از شارژر خود اپل استفاده کنید. یکی از ویژگی های مهم این شارژر این است که در زمان رسیدن میزان شارژ به 100% ، شارژ را متوقف خواهد کرد، که برای باتری های لیتیوم پلیمر بسیار حیاتی است چرا که با شارژ بیش از حد این نوع باتری به سلامت آن آسیب خواهید رساند.

عمر باتری اپل واچ

باتری خود را به صورت کامل تخلیه نکنید

وقتی متوجه شدید میزان باتری شما کم است ، در اسرع وقت آن را شارژ کنید . اگر به صورت مداوم باتری خود را به صورت کامل تخلیه کنید ، در طولانی مدت میزان نگهداری باتری آن کاهش پیدا میکند.

باتری خود را به مدت طولانی بدون شارژ رها نکنید

وقتی باتری اپل واچ را برای مدت طولانی بدون شارژ رها کنید ، آن را با آسیب حالت تخلیه مواجه خواهید کرد (خیلی سریع شارژ خالی می کند ) این مساله بعد از مدتی باعث می شود باتری شما شارژ کامل دریافت نکند.

اپل واچ خود را در معرض دمای بالا یا پایین قرار ندهید

مثل تمام باتری ها ، باتری اپل واچ نیز با قرار گرفتن در معرض گرما آسیب خواهد دید.دمای بالای 35 درجه باعث کاهش طرفیت باتری اپل واچ شما به صورت دائمی خواهد شد . همچنین دمای بیش از حد سرد نیز ممکن است به طور موقت عملکرد باتری شما را کاهش دهد. در واقع دمای استاندارد برای اپل واچ شما بین 16 تا 22 درجه سانتیگراد خواهد بود.

عمر باتری اپل واچ

باتری اپل واچ شما چه مدت ماندگاری دارد؟

اپل واچ شما بسته به کارکرد آن در طول روز باید تقریبا 18 ساعت به شما شارژ دهد. اگر متوجه شدید میزان باتری شما کمتر از این میزان است ، به احتمال قوی به یک باتری جدید نیاز دارید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد ، شما می توانید برای بهینه سازی باتری اپل واچ به صورت نرم افزاری از این مقاله دیدن کنید ، اگر تجربه ای در زمینه کارکرد باتری اپل واچ دارید حتما برای ما کامنت بذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا