شرکت صبا باتری

شرکت صبا باتری تولید کننده داخلی انواع باتری خودرو

شرکت صبا باتری یکی دیگر از تولید کنندگان باتری های گوناگون است، که در خاورمیانه نیز شناخته شده است و به نیکی در مورد محصولات آن در خاورمیانه صحبت می شود. در واقع این شرکت از 4 مجموعه صنعتی بزرگ تشکیل شده است که سابقه ای 40 ساله در ساخت انواع باتری خودرو دارد و به پشتوانه ی این سابقه استانداردهای بین المللی را دریافت کرده و گستره ی بازارهای آن به فراتر از مرزها کشیده شده است. صبا باتری با کمک ماشین آلات پیشرفته که از كشورهای تراز اول اروپائی وارد شده اند،تکنولوژی برتر و تخصص مهندسان مجرب به تولید انواع باتری می پردازد.

محصولات شرکت صبا باتری :

این مجموعه به طور وسیع در زمینه تولید انواع باتری با ظرفیت هایی بیت 7.5 الی 200  آمپر ساعت، دارای توان توليدی پنج ميليون و دویست هزار دستگاه در سال است که این اولیدات شامل موارد زیر می شود :

 • باتری های سرب اسيدی
 • باتری های سیلد MF که به سرویس و نگهداری نیاز ندارند و برای انواع خودروها مناسب است

شما می توانید با اتکا به واحد کنترل کیفیت محصولات این تیم پیشرفته و با تجربه با راحتی خاطر محصولات آن را خریداری کنید.

شرکت صبا باتری

ویژگی های محصولات صبا باتری :

یکی از ویژگی های منحصر محصولات شرکت صبا باتری تغییر الگوی مصرف است که موجب شده به همراه تکنولوژی به روز این باتری ها بین مشتریان محبوب شود و نیازهای آن را به خوبی پاسخ دهد. این کیفیت بر گرفته از سه عامل بوده که این عوامل عبارتند از :

 • حوزه های محصول
 • حوزه های فرایند
 • سيستم های مدیریت

همچنین از دیگر دستاوردهای این شرکت تولیدی باتری ارتقاء کیفیت باتری های تولید شده است که می تواند حاصل استفاده از منابع علمی جهان و تکنولوژی روز دنیا باشد که در تولیدات خود به کار برده است و طی این سال ها سعی در ارتقاء فرآیندهای کلیدی تولید داشته که موفق بوده و با جایگزینی دستگاه ها و ماشین آلات به روز با تکنولوژی برتر دنیا در جایگاه خوبی قرار گرفت. در نهایت می توان گفت حاصل تمامی این تلاش ها موارد زیر است :

 • اخذ و تمدید هر ساله گواهینامه استاندارد برای انواع باتری ها
 •  مدل تعالی سازمانی مدل EFQM  در سال های 1396
 • دریافت جایزه ملی کیفیت برای شرکت صبا باتری
 • دریافت جایزه ملی بهره وری
 • دریافت جایزه کیفیت گروه های تابعه در سال های 84 الی 86

شرکت صبا باتری

شرکت صبا باتریپروژه های شرکت صبا باتری :

یکی از پروژه هایی که این مجموعه استارت زد با هدف بهبود کیفیت انواع باتری های سرب اسیدی بود، که نتیجه این پرژه ارتقاء کیفیت این باتری ها تا سطح باتری های سیلد MF (بدون نیاز به سرویس و نگهداری) شد که ظرفیت تولیدی آن پنج میلیون و صد هزار باتری MF در سال می باشد. از جمله تجهیزاتی که در این پروزه استفاده شد، پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات در صنعت باتری سازی دنیا با استانداردهای معتبر اروپایی بود که هم کیفیت تولیدات را بالا می برند و هم محصولاتی با طول عمر بیشتر تولید می کند و هم کلیه نیازهای الکتریکی انواع خودروهای نسل جدید را پاسخگو می باشد.

در نهایت می توان گفت کلیه محصولات تولیدی شرکت صبا باتریاستاندارد معتبر EN 50342 + A را که در خصوص باتری های سیلد وضع شده رعایت می کنند. این محصولات که در پروژه توسعه استارتر و با الگو برداری از دو مدل استاندارد اروپایی (EN) و ژاپن (IIS ) تأمین شد، برای خودروهایی با استاندارد فوق ساخته شد که می توان گفت اساس تولید باتری های L1  L2 و L3 و L5 بر اساس استاندارد اروپائی و باتری های NS60 و 55D23 بر اساس استاندارد ژاپن شد.

محصولات شرکت صبا باتری به سه دسته کلی تقسیم می شوند که این سه دسته عبارتند از :

 1. باتری های خودرویی صبا
 2. باتری های سیلد (VRLA) صبا
 3. باتری های لیتیمی صبا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا